Sözde mizah dergisinden bir skandal daha!

  • Haber7

Birçok kez Müslümanlar ve Milli değerlerimiz üzerinden algı operasyonu yapan sözde mizah dergisi Leman, Cumhuriyetin 100. Yılında Atatürk maskesi altında yine Müslümanları hedef aldı. Dergi kapağında küstah bir karikatüre yer veren Leman dergisi, İslami değerlerle alay etti. Mustafa Kemal Atatürk’ün at üzerinde çekilmiş görüntüsünü, Müslüman olan insanları kötü gösteren bir karikatür ile birleştirdi. 

BU İLK SKANDAL DEĞİLDİ

Sözde mizah dergisinin bu ilk skandalı değildi. Her fırsatta Müslümanları, ülkemizin Devlet büyüklerini ve milli değerlerimizi hedef alan derginin, Yavuz Sultan Selim ve Sultan Abdülhamit hakkında da skandal kapaklar çıkarttıkları görüldü.

  • Yavuz Sultan Selim hakkında hazırladıkları küstah kapak

  • Sultan Abdülhamit hakkında çıkardıkları saygısız dergi kapağı

100. YILIMIZ TOPLUMUN HER KESİMİ İLE COŞKUYLA KUTLANDI

Sözde mizah dergisi Leman geçmişte birçok kez yapmış olduğu gibi yine Müslümanlara saldırdı. Atatürk maskesi altından alçakça bir saldırı yapan bu derginin, toplumun her kesimi tarafından coşkuyla kutlanan Cumhuriyetimizin 100.Yılı etkinliklerine gölge düşürmeye çalıştığı gözüktü.

‘Hükümet Cumhuriyet Bayramını unutturmaya çalışıyor’ diyen kesimlerin bile gururla seyrettiği, Yüz binlerin katıldığı Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Milli Gemilerimiz ve Milli Uçaklarımızın da katıldığı gösteriler ile taçlandırıldı. Milli otomobilimiz TOGG kullanıcıları da konvoy yaparak tam bağımsız bir Türkiye olma yolunda ilerlediğimizi tüm dünyaya göstermiş oldu.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir