Hull City’de Doğukan Sinik kararı!

İngiltere Championship takımı Hull City’nin, 1,5 yıl önce Antalyaspor’dan transfer ettiği Doğukan Sinik, İngiliz takımında forma şansı bulmakta zorlanıyor.

Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında kiralık olarak Antalyaspor’a giden Doğukan, sezon sonunda Hull City’ye geri dönmüştü. Bu sezonu Hull’da geçiren Türk oyuncu, sadece 1 maçta forma giydi ve 22 dakika süre alabildi.

“DOĞUKAN HAKKINDA BİR KARAR VERMEMİZ GEREKİYOR”

Hull City Teknik Direktörü Liam Rosenior, 24 yaşındaki oyuncunun takımdaki geleceğiyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Rosenior, Doğukan Sinik’in geçtiğimiz yaz takıma geri döndüğünü hatırlatarak “Doğukan ile ilgili bir karar vermemiz gerekiyor. Kendisinin maç kadrosunda yer alabileceği kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. Takım olarak bulunmak istediğimiz yere gelebilmek için güçlü oyunculara ihtiyacımız var. Bunun için pragmatik olmak ve doğru kararları vermek gerek” diye konuştu.

“KİRALIK GİDEBİLİR”

Doğukan’ın kiralık olarak gönderilebileceğini belirten Rosenior, “Dodo belki kiralık olarak gidebilir. Böylece o da süre alabilir. Maç oynamaya ihtiyacı var” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*