Havayolu, yolculara uçakta Apple Vision Pro deneyimi sunacak

Maldivler merkezli hava yolu şirketi Beond, Maldivler’e yapılan seyahatlerde seçili yolculara Apple’ın 3,500 dolarlık Vision Pro gözlüğünü dağıtacağını duyurdu.

Yalnızca business class hizmetleri sunan bir havayolu firması olan Beond, bazı uçuşlarında “seçili yolculara” Apple Vision Pro vermeyi planladığını duyurdu.

TGRT’nin haberine göre, Maldivler’in başkenti Malé merkezli Beond, kendisini her koltuğun düz yatağa dönüşebildiği dünyanın ilk premium eğlence havayolu şirketi olarak tanımlıyor.

Beond Başkanı ve CEO’su Tero Taskila, Apple Vision Pro’nun uçak içi eğlence deneyimini dönüştüreceğini ve bunu yolculara ilk sunan şirket olacaklarını söyledi.

Vision Pro’nun, müşterilerine yolculuklarının başından sonuna kadar birinci sınıf bir seyahat deneyimi yaşatma vizyonlarının bir parçası olduğunu kaydeden Taskila, bu teknolojiyi yalnızca Maldivler’e yapılan seyahatlerde seçkin müşterilerine sunacaklarının da altını çizdi.

VİSİON PRO’NUN PİL ÖMRÜ YETMEYEBİLİR

Apple’ın sanal gerçeklik başlığının özelliklerini kullanıcılara açıklamak için hazırladığı tanıtım videosunda, cihazın uçakta kullanıldığı bir sahne yer alıyordu. Ünlü YouTuber Marques Brownlee ise Vision Pro’yu uçakta kullanmanın kendisini en çok heyecanlandıran yön olduğunu söylemişti.

Ancak bazı kullanıcılar başlığı havada kullanırken hareket bulantısı ve takip sorunları gibi sorunlarla karşılaştıklarını söylüyorlar. Ayrıca Vision Pro’nun en çok eleştirildiği konuların başında pil ömrü geliyor. Cihaz yalnızca 2,5 saat pil ömrü sunarken Beond’un en kısa rotası bile bunun iki katı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir