Farah Zeynep Abdullah’tan Dil Bilgisi 101: ‘Yılmaz Güney’ Yorumuna Tepki Gösteren Kullanıcıya Sert Çıktı

Yılmaz Güney kaosu bitmeyen Farah Zeynep Abdullah, Hakan Gence’nin konuyla bağdaştırdığı bir köşe yazısını beğendi, tepki gösteren kullanıcıya da dil bilgisi dersi verdi… Detaylar ?

‘Yılmaz Güney’ yorumuyla hem birçok ünlü ismin hem de sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çeken Farah Zeynep Abdullah’ın kaosu bitmek bitmiyor!

Murathan Mungan’ın Yılmaz Güney’i 39. ölüm yıldönümünde anmasıyla ve Farah Zeynep Abdullah’ın tepki göstermesiyle başlayan zincir, en son Fazıl Say’ın da Farah’a sert çıkmasıyla bitmişti.

‘Şu yol filminde figuran bile olamayacak niteliksizlikteki “dizi oyuncusu” artık “dönemleri” ve “milatları” tayin eder olmuş. Biraz haddini bilmek gerek. Farah Zeynep sanatı keşke ucundan öğrenebilseydi, kendisine olan saygıyı daha şimdiden yok etti büyük sanatçıları ezmeye kalkarak.’ ifadelerini kullandığı uzunca bir metin paylaşan Fazıl Say’a Farah Zeynep Abdullah’tan da cevap gecikmemişti.

Fazıl Say’a “Yazın nereden baksan tutarsızlık nereden baksan ahmakça anlamamışsın belli ki anlamak da istemiyorsun” diyerek çıkışan Farah Zeynep Abdullah, Say’ın reklam peşinde olduğunu ima ettiği bir paylaşım yapmıştı.

Fakat Farah Zeynep Abdullah, fitilini ateşlediği ‘Yılmaz Güney’ tartışmasının peşini bırakacak gibi durmuyor!

Çünkü kendisi, geçtiğimiz saatlerde Hakan Gence’ye konuyla ilgili verdiği röportajda söylediği bir cümleyi Twitter hesabından paylaşarak “haklı” olduğunun altını bir kez daha çizdi.

Böylelikle de, yine aynı konuyla dikkatleri üzerine çekerek, sosyal medya kullanıcılarının tepki göstermesine sebep oldu.

Bir kullanıcının kendisine hakaret ettiği yorumu jet hızıyla fark eden Farah Zeynep Abdullah, o kullanıcıya da dil bilgisi dersiyle ayar çekerek cevap verdi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir