Selami Şahin cephesinin ‘taciz’ iddiasına yanıt verdiği habere erişim engeli

Ünlü sanatçı Selami Şahin’in Etiler’deki bir alışveriş merkezinin önünde bekleyen yanından geçen kadınları rahatsız ettiği, hatta ellerinden tutarak ofisine davet ettiği ileri sürülmüştü.

Görüntüsü gündeme bomba gibi düşen iddiaların ardından Şahin cephesinden açıklama gelmişti.

“SEVENLERİYLE SAMİMİ BİR YAŞAM SÜRÜYOR”

Selami Şahin’in menajerlik şirketinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmişti:

“Selami Şahin hakkında basına ve kamuoyuna yansıyan haberler ile ilgili derinden üzüldüğümüzü bildirmek isteriz. Selami Şahin, bu ülke müziğinin en önemli kilometre taşlarından biridir. Yarım asrı aşan sanat hayatı boyunca şarkılarını halkın ortak duygu ve düşüncelerine göre bestelemiş ve sevenleri ile samimi bir yaşam sürdürmeyi tercih etmiştir.”

“HAYRANLARIYLA SAMİMİ DİYALOGLARI YANLIŞ YORUMLANDI”

“Hayranları ile tokalaşması ve bu görüntülerin medyaya kendisini yıpratacak şekilde servis edilmesi üzerine tarafımızca bir açıklama zorunluluğu doğmuştur. Selami Şahin, yıllardır bahsi geçen bölgede iş ve sosyal yaşamını sürdürmektedir. Kendisinin hayranlarıyla yarattığı sıcak ve samimi diyaloglar yanlış yorumlamaya sebebiyet vermiştir. Bu konuda yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.”

HABERİMİZE ERİŞİM ENGELİ

Son olarak, cumhuriyet.com.tr’de yayımlanan 28.03.2023 tarihli, “Yoldan geçen kadınları ofisine çağırdığı iddia edilmişti… Selami Şahin cephesinden ‘o görüntülere’ yanıt” başlıklı haberimize erişim engeli getirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir